online Rychlá online objednávka - havarijní pojištění

Pokud potřebujete sjednat havarijní pojištění za nejkratší čas, využijte online formuláře.

Povinné ručení není jen o ceně


Stále větší procento potenciálních klientů pojišťoven se v oblasti povinného ručení začíná orientovat nejen na levné povinné ručení, ale hlavně na doplňkové služby, které pojišťovny nabízejí ke svým produktům povinného ručení.

V dnešní době elektronické komunikace se pro potenciální klienty povinného ručení jeví například online uzavření pojistné smlouvy téměř samozřejmostí. Většina pojišťoven již tuto žádanou doplňkovou službu automaticky nabízí a nejen to. Řada pojišťoven nabízí dokonce v případě uzavření smlouvy o povinném ručení online nemalou slevu z pojistného.

Další službou, kterou klienti na trhu s povinným ručením často hledají, jsou služby tzv.„balíčků“. Pojišťovny sestavují určité druhy pojištění do balíčků a cena jednotlivých produktů v balíčku je tak mnohem nižší, než kdy si klient pořizoval jednotlivé druhy pojištění samostatně. Nejvyhledávanějším balíčkem takových služeb je kombinace povinného ručení a havarijního pojištění.

Oblíbenou službou pro fyzické osoby, které disponují více jak jedním vozidlem (například v rámci rodiny), je nabídka flotilního pojištění. Princip tohoto pojištění spočívá v tom, že na každé další vozidlo je poskytovaná sleva, která může překročit až hranici 20% slevy z povinného ručení.

Klienti pojišťoven jsou rok od roku náročnější a tak vyhledávají ke standardním druhům pojištění další doplňkové produkty a služby. Nejoblíbenější doplňkovou službou je služba asistenční, která zajišťuje klientům rychlou pomoc v nesnázích, při poruše nebo havárii vozidla. Pojišťovny nabízejí asistenční službu jako doplněk ke svým produktům s tím, že je ji možné využívat nejen na území ČR, ale i v zahraničí. Samozřejmou součástí asistenční služby je odtah porouchaného vozidla, ale pojišťovny dnes zašly ve své nabídce mnohem dál a nabízejí k povinnému ručení například: asistenci automechanika na místě nehody, odtažení nepojízdného vozidla, ubytování pro řidiče čekajícího na opravu, případně přistavení náhradního vozidla na dobu, kdy je prováděna oprava vozidla.

Jak je patrné z předchozích řádků, povinné ručení dnes skutečně není jen o ceně, ale hlavně o doplňkových produktech a službách, které jsou k povinnému ručení nabízeny.

Top články

Havarijní pojištění hradí i škody způsobené výtluky
Havarijní pojištění hradí i škody způsobené výtluky

Výtluky, které se na silnicích po oblevě každoročně objevují, způsobily letos už více nehod a poškození vozidel, ....

Povinné ručení není jen o ceně

Stále větší procento potenciálních klientů pojišťoven se v oblasti povinného ručení začíná ori....

Havarijní pojištění kalkulace
Havarijní pojištění kalkulace

Uvažujete o havarijním pojištění, ale nemáte představu o poplatcích, jaké budete platit? My se vám teď pokusíme p....

Povinná výbava auta
Povinná výbava auta

Povinná výbava auta je seznam všech ze zákona určených věcí, které u sebe musí mít každý majitel motorového vozid....


Články na internetu